Y112118K2000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y112118K2000T0R
JLCPCB Part #
C4168372
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 18.2kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount