RNC50H3161BMRE731
MFR.Part #
RNC50H3161BMRE731
JLCPCB Part #
C3362124
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors