VS-30CPQ060-N3
MFR.Part #
VS-30CPQ060-N3
JLCPCB Part #
C499585
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.02kA 30A 60V 800mV@30A 800uA@60V TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS