TNPU08051K74BZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K74BZEN00
JLCPCB Part #
C4319290
Description
-55℃~+125℃ 1.74kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS