VS-20ETF06-M3
MFR.Part #
VS-20ETF06-M3
JLCPCB Part #
C17498419
Package
TO-220AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.3V@20A 100uA@600V 20A 300A 600V 60ns TO-220AC Switching Diodes ROHS