VS-20CTQ035-M3
MFR.Part #
VS-20CTQ035-M3
JLCPCB Part #
C6925724
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 20A 2mA@35V 35V 760mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS