MBR30100CT-G1
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
MBR30100CT-G1
JLCPCB Part #
C5795415
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 15A 850mV@15A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS