VS-15CTQ035S-M3
MFR.Part #
VS-15CTQ035S-M3
JLCPCB Part #
C6604138
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 35V 550mV@7.5A 7.5A 800uA@35V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS