VSSR2403472JTF
MFR.Part #
VSSR2403472JTF
JLCPCB Part #
C1738182
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 12 24 4.7kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS