VSSR2403100GTF
MFR.Part #
VSSR2403100GTF
JLCPCB Part #
C6604377
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 10Ω 12 24 ±100ppm/℃ ±2% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS