VSSR2401502GUF
MFR.Part #
VSSR2401502GUF
JLCPCB Part #
C1365322
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 23 24 5kΩ ±100ppm/℃ ±2% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS