VSSR2401332JUF
MFR.Part #
VSSR2401332JUF
JLCPCB Part #
C1361414
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 23 24 3.3kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS