MKP1841510166
MFR.Part #
MKP1841510166
JLCPCB Part #
C3799251
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 1uF ±20% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS