VSSR2001152GTF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VSSR2001152GTF
JLCPCB Part #
C1739945
Package
SSOP-20-150mil
Description
1.5kΩ 100mW 19 20 ±100ppm/℃ ±2% SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS