VSSR1603330JTF
MFR.Part #
VSSR1603330JTF
JLCPCB Part #
C1739937
Description
100mW 16 33Ω 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS