VSSR1601222GUF
MFR.Part #
VSSR1601222GUF
JLCPCB Part #
C1358516
Description
100mW 15 16 2.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS