VSSR1601203JUF
MFR.Part #
VSSR1601203JUF
JLCPCB Part #
C6604371
Description
100mW 15 16 20kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS