VSSR1603240GTF
MFR.Part #
VSSR1603240GTF
JLCPCB Part #
C1739938
Description
100mW 16 24Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS