VSSR1601103JTF
MFR.Part #
VSSR1601103JTF
JLCPCB Part #
C7149679
Description
100mW 10kΩ 15 16 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS