VSSR1601272JTF
MFR.Part #
VSSR1601272JTF
JLCPCB Part #
C1737657
Description
100mW 15 16 2.7kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS