BFC247932185
MFR.Part #
BFC247932185
JLCPCB Part #
C3783010
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8uF 100V、160V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS