VSS8D3M15-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VSS8D3M15-M3/H
JLCPCB Part #
C3757591
Package
DO-221AD
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.9A 150V 180uA@150V 60A 760mV@1.5A DO-221AD Schottky Diodes ROHS