RNC55J2802BSR3665
MFR.Part #
RNC55J2802BSR3665
JLCPCB Part #
C3391106
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors