VS-18TQ040SHM3
MFR.Part #
VS-18TQ040SHM3
JLCPCB Part #
C3757134
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.8kA 18A 2.5mA@40V 40V 600mV@18A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS