VS-85HFL60S05
MFR.Part #
VS-85HFL60S05
JLCPCB Part #
C17581132
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-40℃~+125℃ 1.75V@266.9A 600V 85A DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS