VS-70HFL40S05
MFR.Part #
VS-70HFL40S05
JLCPCB Part #
C17546425
Description
-40℃~+125℃ 1.85V@219.8A 400V 500ns 70A DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS