VS-85HFLR60S05
MFR.Part #
VS-85HFLR60S05
JLCPCB Part #
C17211474
Description
-40℃~+125℃ 1.75V@266.9A 500ns 600V 85A DO-203AB(DO-5) Switching Diodes ROHS