VS-40HFR60M
MFR.Part #
VS-40HFR60M
JLCPCB Part #
C17421547
Description
-65℃~+190℃ 1 Independent 1.3V@125A 40A 595A 600V DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS