VS-30EPH06PBF
MFR.Part #
VS-30EPH06PBF
JLCPCB Part #
C3049
Package
TO-247AC
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 2.6V@30A 300A 30A 50uA@600V 600V TO-247AC Schottky Diodes ROHS