RN60E7771BRE6
MFR.Part #
RN60E7771BRE6
JLCPCB Part #
C3431145
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors