VS-22RIA60
MFR.Part #
VS-22RIA60
JLCPCB Part #
C17230910
Package
TO-208AA(TO-48)
Description
-65℃~+125℃ 1.7V 130mA 2V 35A 600V 60mA One unidirectional thyristor TO-208AA(TO-48) Thyristors (SCR)/Modules ROHS