CWR06FC105MM
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR06FC105MM
JLCPCB Part #
C1657105
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 1uF ±20% 01005 Tantalum Capacitors