ORNV50012002TF
MFR.Part #
ORNV50012002TF
JLCPCB Part #
C6248990
Description
100mW 5 5kΩ、20kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays