VS-16FL80S05
MFR.Part #
VS-16FL80S05
JLCPCB Part #
C17240579
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@16A 16A 500ns 50uA@800V 800V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS