VS-150UR60D
MFR.Part #
VS-150UR60D
JLCPCB Part #
C17362839
Package
DO-205AA(DO-8)
Description
-40℃~+180℃ 1.47V@600A 150A 600V DO-205AA(DO-8) Switching Diodes ROHS