VS-150UR100D
MFR.Part #
VS-150UR100D
JLCPCB Part #
C17349881
Package
DO-205AA(DO-8)
Description
-40℃~+180℃ 1 Independent 1.47V@600A 150A 1kV 3.14kA DO-205AA(DO-8) Diodes - General Purpose ROHS