VS-12FLR80S05
MFR.Part #
VS-12FLR80S05
JLCPCB Part #
C17362056
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@12A 12A 500ns 50uA@800V 800V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS