CWR26HK336KCFZ\HR
MFR.Part #
CWR26HK336KCFZ\HR
JLCPCB Part #
C1970772
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±10% 2214 Tantalum Capacitors ROHS