VS-12FL60S02
MFR.Part #
VS-12FL60S02
JLCPCB Part #
C17652547
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@12A 12A 200ns 50uA@600V 600V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS