VS-10ETF06PBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-10ETF06PBF
JLCPCB Part #
C143057
Package
TO-220AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2V@10A 100uA@600V 10A 145ns 600V TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS