VS-12CWQ06FNHM3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-12CWQ06FNHM3
JLCPCB Part #
C7388984
Package
D-PAK(TO-252AA)
Description
1 Pair Common Cathode 3mA@60V 60V 6A 790mV@12A D-PAK(TO-252AA) Schottky Diodes ROHS