VR68000005605JAC00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VR68000005605JAC00
JLCPCB Part #
C1367592
Package
Plugin,D6.8xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 56MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS