VR68000005603JAC00
MFR.Part #
VR68000005603JAC00
JLCPCB Part #
C6326294
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS