VR68000004994FAC00
MFR.Part #
VR68000004994FAC00
JLCPCB Part #
C1404610
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99MΩ Metal Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS