VKP392KCQEJ0KR
MFR.Part #
VKP392KCQEJ0KR
JLCPCB Part #
C1643009
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 3.9nF 760V Y1 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS