Y1752300K000T0L
MFR.Part #
Y1752300K000T0L
JLCPCB Part #
C1495487
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS