VKO152MCQCRAKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VKO152MCQCRAKR
JLCPCB Part #
C3285927
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS