RNC50J2623BSRE8
MFR.Part #
RNC50J2623BSRE8
JLCPCB Part #
C3518040
Description
-65℃~+175℃ 100mW 262kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors