RN65D28R7FBSL
MFR.Part #
RN65D28R7FBSL
JLCPCB Part #
C1427031
Description
-65℃~+175℃ 28.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors