VI40150C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI40150C-E3/4W
JLCPCB Part #
C6322767
Package
TO-262AA
Description
1 Pair Common Cathode 1.43V@20A 150V 20A 250uA@150V TO-262AA Schottky Diodes ROHS